Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Činnost MC Prokůpek

27. 06 2010 | Harmonická rodina – jestliže jsou rodiče v pohodě jsou i děti v pohodě. Hlavním cílem našeho Mateřského centra je nabízet zajímavý a kvalitní program pro rozvoj potenciálu dětí i rodičů. Důraz klademe na osobní přístup ke každému. Naše motivace je vytvořit lepší svět pro naše skvělé děti.

Harmonická rodina – jestliže jsou rodiče v pohodě jsou i děti v pohodě.
Hlavním cílem našeho Mateřského centra je nabízet zajímavý a kvalitní program pro rozvoj potenciálu dětí i rodičů. Důraz klademe na osobní přístup ke každému. Naše motivace je vytvořit lepší svět pro naše skvělé děti.

Stále hledáme nové posily pro náš tým
Mateřské centrum je nezisková organizace a její činnost zajišťují samy maminky, které kromě výchovy svých vlastních dětí obětují ještě svůj čas a energii na přípravu a vedení programů pro ostatní. Většinou tak činí jako dobrovolnice za minimální finanční odměnu. Náš tým se proto neustále mění a rozrůstá a stále potřebujeme nové posily. Jako maminky jednoho až tří dětí se dostáváme často do situací, kdy dlouho předem naplánovaný program nemůžeme uskutečnit kvůli nemoci dětí atd. Aby se program nemusel rušit úplně, stačí několik ochotných maminek, které nás mohou zastoupit alespoň při přípravě herny a vybírání vstupného, a které se nemusí svou pomocí nijak dlouhodobě zavazovat.

Naše pravidla hry:
Dle knihy Čtyři dohody - kniha moudrosti starých Toltéků, Miguel Ruiz
Nehřešte slovem.
Hovořte jako osobnost. Říkejte jen to, co si myslíte. Vyhýbejte se užívání slova proti sobě nebo k pomlouvání druhých. Užívejte sílu slova ve jménu pravdy a lásky.

Neberte si nic osobně.
Nikdo nedělá nic kvůli vám. Co druzí říkají a dělají je projevem jejich vlastní situace a snů. Když budete imunní proti názorům a činům druhých, nestanete se obětí zbytečného utrpení.

Nevytvářejte si žádné domněnky.
Nalezněte odvahu klást otázky a vyjádřit, co skutečně chcete. Komunikujte s ostatními tak jasně, jak jenom dovedete, abyste se vyhnuli nedorozuměním, smutku a dramatům. Pouze touto jedinou dohodou dokážete zcela změnit svůj život.

Dělejte vše tak, jak nejlépe dovedete.
Vaše činnost se mění od okamžiku k okamžiku; bude vypadat jinak, když jste nemocní, než když jste zdraví. Dělejte však za všech okolností vše, jak nejlépe dovedete, a vyhnete se zbytečným soudům a lítosti.
 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO