Aneta Vignerová předvedla nové provokativní modely Michaela Kováčika

Populární slovenský návrhář a stylista Michael Kováčik, který obléká řadu českých i slovenských celebrit, představil v pátek v Glass baru v Tančícím domě zbrusu nové originální modely. Ty navrhl ve spojení s uvedením nové limitované řady ikonické lahve Absolut Uncover. V rámci večera se tak odhalil nejen nový design lahve Absolut, ale také návrhy Michaela Kováčika.  

V prostorách speciálně nasvíceného Tančícího domu se v sexy modelech objevila například i Česká Miss pro rok 2015 Nikol Švanterová nebo Aneta Vignerová, která patří k oblíbeným modelkám slovenského návrháře. Právě Aneta Vignerová s mladým návrhářem spolupracuje již přes pět let a jeho modely nosí nejen na přehlídkovém mole, ale i v soukromém životě. „Líbí se mi, že jeho modely jsou nápadité, a přitom nositelné i v běžném životě. Modelka je v současné době sama, tak na party vyrazila pouze s kamarádkami,“ prozrazuje Aneta Vignerová.

„Jsem single, a je mi tak dobře. Mám alespoň čas na své kamarádky. Spíše než večírky ale vyhledávám klidnější místa, kde si mohu popovídat. Z diskoték jsem již vyrostla,“ říká modelka a dodává: „I když mnoho mých kamarádek má již děti, tak já se ještě na rodinu necítím. Děti mám ráda, ale zatím jsem ve fázi, kdy je raději hlídám. Můj bratr má děti, tak si je občas ráda půjčím, ale pak zase vrátím.“

Večírek i modely se inspirovaly stejně jako design nové ikonické lahve Absolut noční třpytivou oblohou. O tom, jak to modelkám slušelo, se můžete přesvědčit v naší galerii.

Michael Kováčik patří k nejúspěšnějším návrhářům mladé slovenské generace. Jeho modely můžeme vidět pravidelně například na Prague Fashion Week. Jeho tvorbu obléká řada známých osobností, např. Simona Krainová. 

Jeho výtvory se vyznačují tím, že jsou sexy, originální, a přitom mají vysokou eleganci. „Spojení s Absolut pro mě byla skvělá zkušenost. Krásný flitrovaný materiál, do kterého jsou letos lahve zahaleny, mi dával dostatek prostoru i kreativity k vytvoření nekonvenčních modelů,“ říká návrhář.

Míša Mauerová opět bez přítele

Na party se ukázala například i Michaela Mauerová. I když se svým současným partnerem chodí již přes dva roky, před médii ho stále tají.  Jaký má herečka vztah k módě, alkoholu a večírkům? „Přišla jsem sem dnes spíše obdivovat design lahve a módní show Michaela Kováčika. Rozhodla jsem se totiž držet suchý říjen, takže nepiji a držím speciální detox. Naštěstí si ale umím večírky užít i bez alkoholu. A jsem zde hlavně kvůli módní přehlídce. Móda mě již od dětství moc baví. Vždy jsem se v ní ráda odlišovala. Pamatuji si, že již na základce jsem si přešívala oblečení, abych se malinko od zbytku odlišila,“ říká Michaela Maruerová, která je známá například se seriálu První republika.

Ve stylovém a třpytivém prostoru Glass baru Tančícího domu se bavili i další známé osobnosti. Například moderátorka Monika Leová, herečka Petra Horváthová či její herecký kolega Daniel Krejčík.