Amarago Box pro mlsné a hravé pejsky

Tip na dárek pro všechny pejsky – Amarago Box, který jde plný dobrot nebo hraček pro všechny čtyřnohé kamarády. K dostání  na Krmiva-pucalka.cz.  

Amarago Box pro mlsné pejsky  
Každý pejsek si rád dá nějakou dobrotu, dopřejte mu proto pestrý mix pamlsků v podobě Amarago Boxu.  Balíček uspokojí chutě každého psího mlsouna. Obsahuje malé odměňovací pamlsky na procházky nebo na nácvik psích kusů, dále žvýkací pamlsky pro dlouhé chvíle a odstranění zubního plaku. Pro zpestření krmení ozkoušejte konzervy, tetrapack nebo kapsičky značek Marp a Almo Nature. Balení obsahuje až 10 druhů pamlsků, konzerv a kapsiček. 
K dostání za 489 Kč na Krmiva-pucalka.cz 

Amarago Box pro velké hravé pejsky 
Jak nejlépe zabavit psa? Zuste Amarago Box. Ten obsahuje pořádnou porci zábavy. Najdete zde tři hračky různých typů, které jsou dostatečně odolné i pro větší plemena. Váš pejsek bude nadšený.
Navíc obdržíte nutnou výbavu každého pejskaře – sáčky na exkrementy a zásobník na sáčky. Praktickým doplňkem psí povinné výbavy je skládací cestovní miska, je skladná a díky ní můžete dát pejskovi napít na vašich společných toulkách přírodou. K dostání za 569 Kč na Krmiva-pucalka.cz