AJURVÉDSKÉ ČAJE PUKKA ZAHŘEJÍ I OSVĚŽÍ

Všechny složky čaje Pukka pochází ze 100 % přírodních surovin. Společnost se řídí zásadami Fair trade obchodu spravedlivého k pěstitelům i planetě. Jde v tomto ohledu ještě dál než většina společností, a může se pochlubit i neutrální uhlíkovou stopou při produkci a výrobě. Dodavatelé obalů využívají pouze energii z obnovitelných zdrojů a neprodukují žádný odpad, který by se musel vyvážet na skládku.  

Navíc je čajový pytlík i obal kompletně kompostovatelný. Část zisku tak společnost opět vrací planetě, do jejíž obnovy věnovala již téměř půl milionu liber ze svého zisku. Garantuje například to, že vše je organické, bez genetické modifikace a pěstováno v souladu s okolní faunou i flórou. Čaje Pukka jsou splněným snem každého, kdo se zajímá o ekologickou udržitelnost a snižování své odpadové stopy.

Bylinkové čaje Pukka jsou míchány herbalistou a vznikají na principu ajurvédy, což je tradiční indická medicína, jejíž původ se datuje do doby více než tisíc let před naším letopočtem. Čaje Pukka jsou chuťově vyvážené a obsahují lahodné směsi bylin i tradičních ingrediencí. Čaj s názvem Love údajně probouzí v člověku lásku díky svému složení (ale o pohádkový nápoj lásky se rozhodně nejedná). Jeho ingredience každopádně zaručují příjemnou chuť. Najdeme v něm bylinky jako heřmánek, měsíček, květy bezu a lípy, a dokonce i okvětní lístky růže a další. Dalším čajem je Tumeric Gold, který se více přibližuje tradičním indickým čajům. Obsahuje kurkumu, zelený čaj, citron, kardamon a lékořici. Je velmi osvěžující a zajímavý svou chutí, především díky kurkumě. Čaje Pukka si můžete spolu s dalším nákupem objednat na e-shopu Košík.cz.