Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Dětský den v pohádce

5. 06 2010 | Letošní Den dětí, který Praha 13 uspořádala v úterý 1. června v Centrálním parku, byla ve znamení pohádek. Zábavu řídili například princ Albertík, princezna Madlénka, král Králík nebo mnich Elmo. První hodinu byl program určen dětem z mateřských škol, poté žákům základních škol.

Letošní  Den dětí, který Praha 13 uspořádala v úterý 1. června v Centrálním parku,  byla ve znamení pohádek. Zábavu řídili například princ Albertík, princezna Madlénka, král Králík nebo mnich Elmo. První hodinu byl program určen dětem z mateřských škol, poté žákům základních škol. Děti i jejich učitelky soutěžily v řadě disciplín, např. ve skládání puzzle nebo nafukování velkého balónu.  Ve jedné ze soutěží vyhrála jedna školka skluzavku za 10 000 korun. Ceny výhercům předávali zástupci starosty Petr Zeman a David Zelený. Kromě  písniček a  soutěží děti pobavily také houpačky, kolotoče, poníci a další atrakce.

V průběhu programu předali žáci ZŠ Klausova z Velké Ohrady složenku na 2 384 korun, které na výzvu radnice Prahy 13 poslali na povodňový účet do Karviné. Školáci uspořádali benefiční představení a výtěžek ze vstupného zaslali obyvatelům Karviné, jejíž  starosta jim v živém telefonickém rozhovoru poděkoval. Finanční příspěvek ve výši 3000 korun poslali do Karviné také členové Sboru dobrovolných hasičů Stodůlky.

Diskuse

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO